Педіатр для малюка: 4 критерії вибору

. Опубликовано в Статьи партнеров

Педіатр для малюка: 4 критерії вибору

Хто з нас не мріяв про сусідство з лікарем Комаровським? Відомий педіатр став свого роду «гуру» в педіатрії, до порад якого прислухаються дуже багато батьків. Саме завдяки його відвертості, розсіюванню багатьох міфів, компетентності, повазі і любові до дітей, молодим батькам вдалося уникнути безлічі помилок.

Та оскільки лікувати дитину через екран телевізора ще не навчилися, слід знайти свого педіатра, якому Ви готові довірити здоров'я своєї дитини. А почати пошуки краще з останніх місяців вагітності, якщо Ви не плануєте користуватися послугами дільничного лікаря з місцевої поліклініки. Адже дані Вашого педіатра потрібно повідомити ще при виписці з пологового будинку.

За якими критеріями вибираємо лікаря

  • Репутація – дуже важлива, але ... не завжди істинна. Думаю, Ви не раз чули з різних джерел суперечливу інформацію про одного й того ж лікаря. Справа в тому, що навіть у найкращих педіатрів бувають невдалі випадки в практиці.

Так що ж робити?

Зустрітися з педіатром особисто. Часто, після спілкування, приходиш до висновку, що негативний відгук можна сміливо «ділити на 2». Буває і таке, що Вам просто неприємно спілкуватися з цією людиною.

  • Схожі погляди – обов'язково дізнайтеся думку лікаря з приводу грудного вигодовування, щеплень, призначення антибіотиків та інших важливих моментів. Якщо Ви цікавитеся альтернативною медициною або, навпаки, є прихильником традиційної – складно буде спілкуватися з педіатром, який не поділяє Ваших переконань.

Як бути?

Визначтеся з важливими речами в процесі лікування: коли потрібно збивати температуру ..., коли вдаватися до антибіотиків ..., чи варто робити щеплення ..., і обговоріть ці питання заздалегідь з педіатром.

  • «Здорова» комунікація: знову ж таки, не посилайтеся на чийсь досвід, на кшталт «Ганна Михайлівна лікувала трьох дітей мого двоюрідного брата і нічого – здорові». У Вас може бути з точністю до навпаки.

Що робити в цьому випадку?

Щоб не звинувачувати згодом Ганну Михайлівну і брата, відведіть час для знайомства і спілкування з майбутнім педіатром. Вам потрібно лікарю не стільки довіряти, скільки вести регулярний діалог, якщо певний препарат не підійшов. Адже причини хвороби можуть бути настільки різноманітними, що вплинути на погане самопочуття або температуру може навіть сильна образа або гнів дитини.

  • Педіатр приватної клініки або державної: навіть, якщо Ви повністю задоволені дільничним лікарем, складно зарахувати до переваг довгі черги, строгий робочий графік, неможливість зв'язатися з педіатром в неробочий час, а також ускладнена здача аналізів (як правило, потрібно їхати в інші установи) і багатоденне очікування результатів. Візит педіатра приватної клініки хоч і буде коштувати, але Ви отримуєте доступ до його консультування 24/7.

Що вибрати?

Це залежить від коштів і наявності достатньої кількості часу.

Все ж, якщо Ваші ваги схиляються на користь педіатра приватної клініки, сміливо рекомендуємо Вам звернутися в клініко-діагностичний центр «Медхауз» в Івано-Франківську. Тут Ви отримаєте:

• Професійний підхід з урахуванням Ваших побажань і особливостей дитини

• Виклик додому і консультацію в будь-який час

• Точну діагностику і якісні результати аналізів в одній установі

• Можливість виклику медсестри або масажиста додому

«Медхауз» дорожить своєю репутацією, тому фахівці і рівень сервісу завжди на висоті.