Татуаж брів

. Опубликовано в Красота и здоровье

Татуаж брів

Жінку яка вважає, що її брови ідеальні, зустріти дуже складно. Хтось вискубує їх для надання форми, хтось малює їх олівцем. Але найкращий спосіб зробити брови красивими і природними - це татуаж брів фото яких можна пошукати в інтернеті. Робиться татуаж за допомогою спеціальної фарби, яку на певну кількість часу наносять на брови.

Перманентний макіяж - це величезна перевага. Адже зробивши татуаж брів або губ, можна заощадити купу часу на макіяжі. Фарба в татуажі брів не фарбує саму шкіру, відповідно ніякої шкоди не завдається.

Процедура татуажу не надто складна. Спочатку ваше обличчя ретельно очистять від усякої косметики. Далі майстер підбере для вас форму брів. Це дуже головний елемент. Тому фахівець з татуажу повинен бути ще і візажистом. Саме наколювання відбувається тільки після того, як ви все схвалите.

Існує ряд протипоказань. Не потрібно робити татуаж брів жінкам, у яких низьке згортання крові. Так само людям, що страждають на цукровий діабет теж не можна вдаватися до даної процедури. Якщо ви ведете прийом, будь - яких лікарських препаратів обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Недотримання правил протипоказаннь можуть привести до наступних ускладнень: тривалого загоєння, сильної хворобливості процедури.

До речі, про татуювання - найпоширенішому явище в боді-арті. Гарний татуаж на дому - це, звичайно, класно. Тільки пам'ятайте - численні оголошення типу «Видалення тату» насправді чистої води блеф. До кінця позбутися татуювань ще нікому не вдавалося.

Багато жінок задають питання, чи боляче робити татуаж брів? Сама процедура проведення має хворобливі відчуття, але ви маєте право попросити застосувати анестезію. Збривати всі брови ні в якому разі не потрібно, фахівець просто підкоригує їх. Зазвичай татуаж тримається від 2 до 5 років. Найчастіше це залежить від типу вашої шкіри. Вмивати обличчя можна тільки через дві години після татуажу, робити це слід дуже ретельно. Скоринку яка утворюється після татуажу не варто дряпати. Не можна відвідувати солярії, купатися до тих пір, поки всі ранки не загояться.