Чистка обличчя при вагітності

. Опубликовано в Уход за лицом

Чистка обличчя при вагітності

Вагітність - це особливий період для кожної жінки, до якого потрібно поставитися дуже відповідально і навіть педантично. З вагітністю змінюється все - починаючи від настрою, і закінчуючи гормональним фоном, який тягне за собою і зміни шкіри. Суха шкіра може стати жирною з великою кількістю акне, і, навпаки, підвищена активність сальних залоз може в мить випаруватися, залишивши після себе сухість, стянутость і лущення. Чистка обличчя при вагітності

Правильний догляд за шкірою обличчя в цей період подарує вам не тільки відмінний зовнішній вигляд, але і гарний настрій. Вагітні дівчата просто зобов'язані бути красивими і знаходити час для того, щоб доглядати за собою. Саме при вагітності ви віддаєте дитині то настрій і той стан душі, в якому перебуваєте самі весь цей час.

Чи можна робити чистку обличчя при вагітності?

Професійний косметолог з багаторічним досвідом Тукачова Оксана стверджує  - "однозначно - ТАК !!!"

Питання тільки в тому, яку чистку вибрати вагітним, як правильно поєднувати препарати, і який склад косметики краще підібрати.

Найперший критерій - це чутливість і больові відчуття при чищенні. Є кілька видів процедур, які самі по собі досить болючі, а біль - це скорочення м'язів, в тому числі і маткових. Це в підсумку може призвести до загрози зриву вагітності, особливо якщо це маленький термін. І навіть якщо у вас дуже високий больовий поріг ми не рекомендуємо експериментувати, не потрібні вам ці зайві стреси.

Отже, бувають чистки:

  • Мануальна (механічна) - ви можете зробити її, наприклад, тільки в найзабрудненіших місцях. Не варто робити глибоку чистку, так як вона теж може бути досить болючою.
  • Лазерна, ультразвукова - тут вирішувати вам. Протипоказань до цієї чищенні немає, оскільки при цій процедурі використовуються ультразвукові хвилі не вище тих, які використовуються при дослідженні УЗД. Така чистка абсолютно безболісна. Питання лише в тому, чи варто зайвий раз піддавати випромінюванню себе і малюка? Можна з цього приводу також порадитися з гінекологом, адже якщо вагітність протікає нормально і вам не призначають ніяких додаткових ультразвукових досліджень, то цілком можливо, що ваш лікар не буде проти, тим більше, якщо ця процедура в результаті принесе вам позитивні емоції, то це безсумнівно плюс.
  • Вакуумна чистка - теж практично безболісна процедура, яка не заборонена для вагітних. Крім усього іншого - це ще і гігієнічна процедура, оскільки працюють не руки майстра, а спеціальна вакуумна трубка.
  • Дезінкрустація - очищення пір за принципом електрофорезу, тобто струмом. Щодо цього методу чистки косметологи сперечаються, одні радять не боятися і доглядати за собою (адже вагітність - це не хвороба), а інші кажуть, що від агресивних впливів струму варто все ж відмовитися.

Ми радимо вам перед вибором чистки обличчя порадитися з косметологом, записати всі процедури які він вам рекомендує, і узгодити їх зі своїм гінекологом, тоді ви будете напевно впевнені в тому, що робите все правильно. Зверніть також особливу увагу і на склад косметики, дуже часто при чистках обличчя використовують маски з антибіотиками, будьте уважні, оскільки вони запросто можуть потрапити в кров через шкіру.

При вагітності дуже важливим складовим є психо-емоційний стан, тому краще кілька разів перепитати у фахівця, щоб потім не накручувати себе в голові зайвих і непотрібних думок.

Ну і звичайно, щоб не шукати відповіді на запитання: Чи можна вагітним робити чистку обличчя? Краще не допускати сильного забруднення шкіри, і неважливо, вагітні ви чи ні, запам'ятайте кілька простих правил по догляду за шкірою обличчя:

  1. Ніколи не залишайте косметику на ніч, вмивайтеся 2 рази - вранці і ввечері, з використанням спеціальних засобів, підібраних за типом шкіри.
  2. Добре зволожуйте обличчя на ніч і перед нанесенням косметики. Після 20-ти років наша шкіра потребує додаткового зволоження, не забувайте про це.
  3. Користуйтеся скрабом і масками для глибокого очищення як мінімум 2 рази на тиждень.

Ну і останнє - не забувайте про те, що вагітність - це стан активного гормонального сплеску, і іноді буває так, що всі проблеми з шкірою проходять так само швидко, як і з'являються. Не поспішайте йти робити глибоку чистку, якщо не впевнені в тому, що ці проблеми зі шкірою носять постійний характер.

І пам'ятайте - любов і увагу до свого зовнішнього вигляду обов'язково позитивно позначиться на розвитку вашого малюка.