Болюча воскова епіляція. Методи знеболювання

. Опубликовано в Красота и здоровье

Болюча воскова епіляція. Методи знеболювання

Воскова депіляція (ваксинг) затребувана серед клієнтів через натуральность складових. При цьому методі відсутні хімічно активні ензими, лазерне випромінювання і електричний струм. Але дана процедура має один «мінус» - для більшості дам вона є болючою.

У перший раз неприємні відчуття є максимальними, тому не рекомендується відразу виконувати епіляцію інтимної зони. Краще спробувати зробити це на ділянці руки або ноги: перевірити реакцію шкіри і свою витримку.

Розпрощатися з болем

Спочатку треба визначитися, що вибрати: епіляцію (видалення фолікул) або депіляцію (збривання волосяного стрижня)?

Якщо передбачається воскова депіляція у клієнта вдома, то попереднє розпарювання шкіри допоможе розширити пори і полегшити процес виривання волосків. Пілінг за допомогою скрабу прибере верхній шар затверділого епідермісу.

Знизити больовий поріг допоможуть медичні та фармакологічні препарати.

 1. Лідокаїн. Випускається в аерозольній упаковці, застосовується для місцевого знеболювання. Розчин можна вводити підшкірно тонкою голкою. Бажано спочатку зробити тест на алергенність шкіри.
 2. Прилокаїн - препарат у вигляді спрея, менш концентрований, ніж перший продукт.
 3. Крем «ЕМЛА». Як і лідокаїн після розпилення, цей засіб після нанесення потребує блокувати проникнення повітря на шкіру. Оброблену ділянку обмотуєтати на 1,5-2 години харчовою плівкою.
 4. Меновазіновая мазь не вимагає термопропарювання і активного вбирання крему під плівкою, проте вона здатна боротися лише з незначним болем.
 5. Анальгін і аспірин дозволяють усунути неприємні відчуття, проте впливають при цьому на весь організм. Кетопрофен, напоксен, індометацин, які стосуються ліків нестероидного типу, також дають очікувані результати.

Ряд корисних порад

Що потрібно знати заздалегідь?

 • Воскова епіляція буде викликати мінімальну біль з 16:00 до 18:00.
 • Процедура краще сприйметься організмом, якщо її замовляти не раніше, ніж через 3 доби після завершення «жіночих днів».
 • Кава і міцний чай сприяють посиленню больових відчуттів.
 • Ваксинг покаже найкращі результати при довжині волосків 0,5-1,5 см.
 • Засмага і сонячний опік збільшать неприємні відчуття від процедури.
 • Після депіляції протягом 2-3 діб треба уникати пляжу, лазні, гарячої ванни і сауни. За цей час пройде почервоніння, а пори відновлять свій розмір.
 • У проходженні косметичної процедури, можуть відмовити, якщо на шкірі є дерматологічне захворювання або поверхневе пошкодження.

Воскова депіляція проводиться майстрами в стерильних умовах. Прихильників самообслуговування хочемо повідомити про те, що самому якісно зробити ваксинг (руки, ноги, пахви, інтимна зона) проблематично. Максимально знизити больові відчуття і при цьому не занести всередину інфекцію зуміє тільки справжній фахівець. З одним з таких співробітників ми і пропонуємо вам зустрітися.